Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Id
no: ID

en: Country code
no: Landkode
