Send Request (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Country code
uk: Код країни

en: Your company
uk: Компанія
