Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik
