Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
