Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر
