Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч
