Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Country code
pl: Kod kraju
