Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: Test
pt: Testar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Utilizador
