Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
