Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Country code
sk: Kód krajiny
