Send Request (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng
