Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Country code
is: Landnúmer
