Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
