Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Type
de: Typ

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Id
de: ID

en: Request type
de: Anfragetyp

en: Country code
de: Länderkennung

en: Endpoints
de: Endpunkte

en: Send Request
de: Anfrage senden
