Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
