Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik
