Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Country code
lv: Valsts kods
