Send Request (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Endpoints
tr: Uçlar
