Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Recipient
az: Alıcı

en: Messages
az: Mesajlar
