Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Messages
bs: Poruke
