Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Recipient
eo: Ricevonto
