Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Recipient
fr: Destinataire

en: The recipient of the message.
fr: Le destinataire du message.
