Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Recipient
id: Penerima

en: Messages
id: Pesan-pesan
