Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Sender
is: Sendandi

en: Recipient
is: Viðtakandi
