Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು
