Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Format
lt: Formatas

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Messages
lt: Žinutės

en: The recipient of the message.
lt: Žinutės gavėjas.
