Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Format
ru: Формат

en: Sender
ru: Отправитель

en: Recipient
ru: Получатель

en: Messages
ru: Сообщения

en: An error occured.
ru: Произошла ошибка.

en: Token types
ru: Типы токена
