Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Messages
th: ข้อความ
