Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Value
tr: Değer

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Format
tr: Biçim

en: Sender
tr: Gönderen

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Messages
tr: İletiler

en: Token types
tr: Değişken tipleri

en: The recipient of the message.
tr: Bu iletinin alıcıları.
