Sender (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Format
vi: Định dạng

en: ID
vi: Mã

en: Sender
vi: Người gửi

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Messages
vi: Thông báo
