Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings
