Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Recipient
am: ተቀባይ
