Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Messages
eu: Mezuak
