Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
