Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Value
it: Valore

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Format
it: Formato

en: Sender
it: Mittente

en: Recipient
it: Destinatario

en: Messages
it: Messaggi
