Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
