Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett
