Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Messages
oc: Messatges
