Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Subject
os: Темæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
