Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika
