Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Sender
sv: Avsändare

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Token type
sv: Typ av ersättningstecken
