Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
