Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Messages
ar: الرسائل
