Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Recipient
ast: Destinatariu
