Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན
