Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Sender
ca: Remitent

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Messages
ca: Missatges
