Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Value
da: Værdi

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Sender
da: Afsender

en: Recipient
da: Modtager

en: Messages
da: Beskeder
