Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Value
es: Valor

en: Group
es: Grupo

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Sender
es: Remitente

en: Recipient
es: Destinatario

en: Messages
es: Mensajes

en: The recipient of the message.
es: El destinatario del mensaje.
