Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Sender
fa: فرستنده

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: The recipient of the message.
fa: گیرنده پیغام.
