Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Messages
fi: Viestit
